2021. szeptember 28. kedd
Állásajánlat

OMSZ: 2021. szeptember 13. 14:00

Vegyész, vegyészmérnök

Az Országos Meteorológiai Szolgálat Megfigyelési Főosztálya a Levegőtisztaság-védelmi Referencia Központba felsőfokú végzettséggel rendelkező vegyész vagy vegyészmérnök munkatársat keres.

Feladatok:

  • környezeti levegő minták előkészítése, analízise;
  • laboratóriumi nagyműszeres mérések elvégzése (AAS, IC, ICP-OES, GC-MS);
  • eredmények feldolgozása és kiértékelése, jelentések készítése.

Amit elvárunk:

  • szakirányú felsőfokú végzettség;
  • MS Word, Excel programok felhasználói szintű ismerete, biztonságos használata;
  • angol nyelv középszintű ismerete.

Előnyt jelent: releváns tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kormányzati szolgálati jogviszony.
  • Bérezés megállapodás szerint. További juttatások, valamint a munkarend és a munkavégzés egyéb körülményei a kormányzati igazgatásról szóló 2018. évi CXXV. törvényben meghatározottak szerint.

 Munkavégzés helye: 1181 Budapest, Gilice tér 39.

Jelentkezni lehet önéletrajz küldésével, bruttó fizetési igény megjelölésével a dezsi.v@met.hu címre.

Telefon: (1) 346-4878 vagy (20) 337-5762 (munkaidőben)